MHD TN - Zastavovanie na zastávke Inovecká smer mesto

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Neriešený

Zaslal: Michal , 30. apríla 2016

Pred časom som už o tomto probléme písal ale dovoľte mi, podeliť sa o aktuálnu situáciu: ráno okolo 7:20 cez pracovné dni sa tu stretávajú naraz autobusy liniek 1 (kĺbový) a 11, 18 (krátke). Problém nastáva v tom, že vozidlá zastavujú tak, že posledný autobus stojí zhruba 40 metrov za koncom nástupišťa. Je nepochopiteľné ako môže vodič umožniť nástup a výstup keď sa nachádza niekoľko desiatok metrov od zastávky. A čo je najlepšie, zmätených cestujúcich to samozrejme nenapadne a tak čakajú ako majú pri označníku. Vodič však otvoril a následne zavrel dvere už pred zastávkou a okolo označníka už iba prešiel a to napriek tomu, že cestujúci na zastávke signalizovali záujem nastúpiť. Bolo by vhodné aby na krátkych zastávkach zastavovalo len jedno vždy pri označníku a cestujúci mohli nastúpiť.

01. máj 2016

Dod

to už je na vodičovi a jeho charaktere... to je taky istý problém asi ako ich arogantne hodenie smerovky a súčasne stupenie na pedál plynu (viem majú prednosť) ale to neznamená, že sa ani nepozriem do spätného a kašlem nato, že 5metrov za ním ide osobne vozidlo 50km/h.sralo sa mi to na soblahovskej (pri predchádzaní) na hasičskej, pri dome knihy, na Sihoti na razusovej nespočetné veľa krát... Takýto šoféri nemajú čo robiť na cestách.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.