Stará reklamná tabuľa

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený

Zaslal: Michal , 25. júna 2016

Na lampe verejného osvetlenie medzi ulicami J. Halašu a L. Novomeského (číslo 095/032) sa nachádza hrdzavá nečitateľná reklamná tabuľa, ktorá už predpokladám neplní nijaký účel. Bolo by možné ju odstrániť?

12. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nefunkčnú reklamnú tabuľu sme odstránili 11. 7. 2016.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.