Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Vysoká tráva na ostrovčeku - ul. Železničná

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Zaslal: Michal , 30. júna 2016

Od začiatku roka nebola pokosená vysoká tráva na ostrovčeku na križovatke Železničná x Štefánikova. Tráva už prerastá aj na cestu. Prosím o nápravu.

07. august 2016

Michal

Tráva bola pokosená. Podnet je VYRIEŠENÝ!

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.