Zarastené kruhové objazdy

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Zarastené kruhové objazdy a ich okolie v mieste podjazdu brnianska a v smere do zablatia zlatoviec .... Asi po novom sa pri objazdoch vysadza burina.............

01. august 2016

Odpoveď samosprávy

Kruhové objazdy sú súčasťou modernizácie železničnej trate, a ako také ešte neboli skolaudované ani odovzdané do majetku a správy mesta. Mesto zo zákona nemôže udržovať a starať sa o cudzí majetok, v tomto prípade majetok železníc. Vyzveme stavebníka, aby podnikol náležité kroky.

Róbert Hartmann
Poverený vedením útvaru dopravy
Mesto Trenčín
24. august 2016

Egon

Podjazdy boli pokosene, myslim ze je to mozne oznacit ako vyriesene, pokym opat nezarastu :D.
19. jún 2018

Boris

Neudržiavaný kruhový objazd

Kruhový objazd v Záblatí je nepokosený a ten ornament alebo čo to v strede má byt s kvetinkami už úplne zarástlo burinou a trávou
19. jún 2018

Odkaz pre starostu

Samospráva bola informovaná o aktualizácii tohto podnetu.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania