Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Stará reklamná tabuľa - 2

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený

Zaslal: Michal , 08. augusta 2016

Na lampe verejného osvetlenia na L. Novomeského (číslo 095/025) sa nachádza ďalšia nefunkčná reklamná tabuľa, ktorá už predpokladám neplní nijaký účel. Bolo by možné ju odstrániť?

12. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vo štvrtok 11. augusta 2016 pracovníci Mestského hospodárstva a správy lesov, m.r.o. túto reklamnú tabuľu odstránili.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.