Zarastená výstupná zastávka Sihoť IV

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený

Zaslal: Michal , 14. augusta 2016

Zastávka MHD Sihoť IV smer Opatová, ktorá je beztak v zlom stave (nástupisko tvoria poukladané panely) je naviac zarastená drevinami, ktoré vytŕčajú až na cestu a cestujúci si o ne môžu ľahko spôsobiť úraz.

Chcel by som požiadať o orez drevín.
Ďakujem

18. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Llkalitu obhliadneme a dreviny upravíme.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ
22. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priestor upravili pracovníci Mestského hospodárstva a správy lesov, m.r.o. v piatok 19. augusta 2016. Ďakujeme za upozornenie.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ
22. august 2016

Michal

Ďakujem za vyriešenie.
29. august 2016

Michal

Podnet možno označiť za vyriešený.
29. november 2016

Michal

Podnet možno označiť za vyriešený.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.