Poškodená hojdačka v Zlatovciach

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Neriešený

Zaslal: Mária, 24. novembra 2016

V areáli KD Zlatovce/Detské mestečko (ihrisko) je už niekoľko mesiacov poškodená hojdačka , ktorú denne využívajú deti zo školy/škôlky/mestskej časti. Spočiatku bolo drevo, ktoré udržuje konštrukciu puknuté, v súčasnosti je už zlomené (viď obrázok - odfotografované 23.11.2016).

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.