Tmavé zastávky MHD

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

V riešení
meno
Michal 29. novembra 2016

Dobrý deň, chcel by som upozorniť na niekoľko neosvetlených zastávok MHD Trenčín, ktoré iste ľudí do MHD neprilákajú. Práve naopak, tmavé miesta pôsobia nebezpečne a ľudí odrádzajú.

1. Sihoť IV smer mesto - úplná tma. Človek nevie nájsť označník. Práve odtiaľ pochádza titulná fotka. Je treba doplniť novú lampu do obratiska.

2. Biskupice, cintorín - otoč. Rovnako ako na Sihoti. Aspoň jedno svietidlo smerujúce na Biskupickú je potrebné otočiť do obratiska.

3. Opatovská smer mesto - spoločnosti EUROAWK nesvietia vitríny. Je ich treba opraviť.

4. Pod Juhom smer mesto - rovnako ako na Opatovskej - nesvieti vitrína.

Vopred ďakujem za odpoveď a riešenie problémov.

06. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, správca verejného osvetlenia - Mestské hospodárstvo a správa lesov, m.r.o. navrhne možné technické riešenie a predbežný odhad nákladov ako podklad pre rok 2017. V Biskupiciach - vzhľadom na požiadavky občanov o osvetlenie cintorína - je vhodné toto spojiť do jednej investičnej akcie s osvetlením zastávky. Upozorňujeme však na možné problémy s vlastníctvom pozemkov.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ
06. december 2016

Richard Ščepko

Minimálne v prípade otoču v Tr. Biskupiciach budem navrhované riešenie požadovať aj cez podnety mestskej časti Stred. Malo by ísť o pomerne rýchle riešenie kde netreba žiadne stanoviská vlastníkov (keďže ide o správu mesta).
29. apríl 2017

Michal

Dobrý deň, chcel by som sa informovať, kedy mesto zrealizuje avizované osvetlenie cintorína a ako sa teda vyrieši osvetlenie zastávky MHD v Biskupiciach?

Rovnako ma zaujíma, ako sa vyrieši osvetlenie otočky na Sihoti. Vopred ďakujem za info.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania