Nebezpečný chodník

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

V riešení

Zaslal: Michal , 29. novembra 2016

Dobrý deň, chválim, že sa v meste konečne opravujú chodníky. Chcel by som však upozorniť na chodník v hornej časti ulice Šmidkeho, ktorý je aj nebezpečný. Jednak ako môžete vidieť, diery sú naozaj veľké a ľahko sa na nich dá potknúť.

Samostatnou kapitolou je kanál, ktorý má okolo seba nielen rozbitý asfalt ale vyčnieva až nad úroveň chodníka a nachádza sa priamo v jeho strede a nedá sa mu vyhnúť. Priam si pýta úraz.

Samozrejme, celý chodník spôsobuje problémy mamičkám s kočíkmi či ťažšie pohyblivým občanom.

Prosím o zaplátanie výtlkov a hlavne o zapustenie kanála a opravu asfaltu okolo kanála.

Vopred ďakujem!

08. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, lokálna oprava daného chodníka až po jeho spodný koniec pri cintoríne nie je vhodná vzhľadom k jeho stavu – celkovému rozpadu. Je potrebné ho rekonštruovať celoplošne. Táto oprava je zaradená v zásobníku investičných akcií. Realizácia je podmienená schválením v mestskom rozpočte.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.