Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Dokončená? Križovatka J. Halašu

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Neriešený

Zaslal: Michal , 17. apríla 2017

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať, či plánuje mesto zrealizovať nejakú úpravu trávnikov a celkovo verejného priestranstva po ukončení výstavby križovatky ul. Halašu, Novomeského a Šmidkeho? Ak áno, kedy? Križovatka síce je fakticky dokončená no akosi sa zabudlo na úpravu trávnatých plôch v okolí stavby. Taktiež sa zabudlo odstrániť časť skratky, ktorá viedla od posledného domu v spodnej časti J. Halašu smerom ku križovatke. K tomu sa tu začalo hromadiť množstvo odpadov. Rovnako sa tu nachádza lístie ešte od jesene. Vopred ďakujem za info a vybavenie podnetu.

04. máj 2017

Michal

Úprimne ma šokovalo, ako mestu (ne)záleží na verejnom priestore! Pritom k jeho poškodeniu došlo z veľkej časti mestskou investičnou akciou (trávniky, zvyšky chodníka a podobne). Vznikajúca skládka za kontajnermi asi tiež kompetentným nevadí?

Však na Juhu môžeme žiť aj na smetisku, že? Veľmi by som ocenil, keby k podnetu prišla aspoň odpoveď...
10. máj 2017

Michal

Dobrý deň, chcel by som poprosiť administrátorov, či by mohol byť tento podnet zaslaný samospráve s opätovnou prosbou o vyjadrenie?
Po danej lokalite totiž chodím denne a naozaj neviem, čo už robiť s tým, aby si to samospráva všimla.

Vopred ďakujem!
11. máj 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme samospráve opätovne zaslali.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
11. máj 2017

Michal

Ďakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.