Prístrešok MHD pri nemocnici

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Neriešený

Zaslal: Michal , 29. apríla 2017

Dobrý deň, chcel by som poprosiť o vyčistenie síce pomerne nového ale zanedbaného prístrešku na zastávke Nemocnica smer Legionárska.

Na sklách je vidieť, že už veľmi dlho ich nikto neumyl. Takýto stav môžete zbytočne odradzovať cestujúcich od využívania MHD.

Vopred ďakujem za vybavenie podnetu.

04. máj 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme dnes 4. mája odoslali spoločnosti EuroAWK, ktorá podľa vyjadrenia mesta spravuje daný prístrešok.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
04. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Po prešetrení sme zistili, že tento autobusový prístrešok nemá naša spoločnosť v správe. V správe ju má mesto Trenčín.

S pozdravom

Martin Valušek
euroAWK spol. s r.o.
04. máj 2017

Michal

Ďakujem za reakcie. Pevne verím, že naozaj príde k náprave ;-)
27. máj 2017

Michal

Dobrý deň, podnet je nahlásený takmer mesiac a prístrešok stále vyzerá rovnako, možno už aj horšie. Bude mesto ochotné tento prístrešok konečne vyčistiť?

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.