Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Neaktuálny cestovný poriadok MHD na webe mesta

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený

Zaslal: Michal , 29. apríla 2017

Dobrý deň, chcem upozorniť, že na webe mesta sa pod ikonou "Nový cestovný poriadok MHD" nachádza cestovný poriadok, ktorý je platný od 11.12.2016 a neobsahuje linku 31.

Chcem požiadať o jeho výmenu za aktuálnu verziu, v ktorej je linka 31 zapracovaná.

Ďakujem

10. máj 2017

Michal

Dobrý deň,
cestovný poriadok bol vymenený, podnet teda možno považovať za vyriešený.

Mrzí ma však, že samospráva nepridala žiadnu oficiálnu odpoveď.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.