Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Rozbitý prístrešok v Záblatí

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Zaslal: Michal , 08. mája 2017

Dobrý deň,
chcem upozorniť na rozbité sklo na prístrešku zastávky Záblatie, rázcestie smer centrum a požiadať o jeho výmenu.

Vopred ďakujem!

10. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet,

V najbližšej dobe príde k oprave -zaskleniu po vandalizme.

Martin Valušek
euroawk, spol. s r.o.
10. máj 2017

Odpoveď samosprávy

rozbité sklo bolo dnes 10.5.2017 vymenené

Martin Valušek
euroAWK, spol. s r.o.
10. máj 2017

Michal

A je teda tento prístrešok v správe spol. euroAWK? Dnes počas dopoludnia sem totiž bolo nahodené, že nie, avšak následne odpoveď zmizla. Tak teraz som z toho trocha zmätený.

Avšak príde mi zvláštne, že by nejaký prístrešok s reklamným panelom bol v správe mesta.

Ale tak či tak ďakujem za vyriešenie!
11. máj 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

tento prístrešok je v správe spoločnosti euroAWK, ktorá zabezpečila výmenu skla. Vymazaná odpoveď bola pridaná omylom, išlo o odpoveď k inému podnetu.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
11. máj 2017

Michal

Dobrý deň,
OK, ďakujem za info :)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.