Suchý strom na Lavičkovej

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený
meno
stefan stefan 29. mája 2017

Pred vchodom Lavičková 2, stojí suchý strom /javor ?/ a polosuchá borovica. Mali by ste ich vyrúbať, kým nespadnú na auto alebo človeka. Tí, čo vysádzali stromy na Východnej, napr. pán Kadák, chodia okolo nich každý deň. Prečo tie stromy už dávno neodstránili? Prečo neexistuje nejaký človek, ktorý pravideľne kontroluje stav zelene na sídlisku? Prečo rastú kríky a konáre na chodníky a cesty tak, že tie sú potom neprehľadné alebo nepriechodné? KDE JE BEZPEČNOSŤ CHODCOV AJ VODIČOV?
Štefan Derviš

09. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v najkratšom čase urobíme obhliadku a strom dáme čím skôr asanovať. Druhý strom, ak to bude možné, ošetríme orezom, v opačnom prípade dáme návrh na výrub.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ
02. august 2017

stefan stefan

Prešli už dva mesiace a stále ste sa nerozhodli, čo urobíte?!!! Na čo čakáte? Až ten strom niekoho zabije? Alebo zdemoluje nejaké auto? Strom je nebezpečný, pri päte zerodovaný agresívnym močom psov, vychýlený z vertikálnej osi. Kto bude zodpovedný, ak niekomu ublíži?
26. august 2018

stefan stefan

Strom je odstránený, aj konáre v chodníku. Konečne...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania