Ihrisko na Kiosku v dezolátnom stave

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

V riešení

Zaslal: Andrea, 17. augusta 2017

Mestské ihrisko na Kiosku na Brezine je v dezolátnom stave, už roky s tým mesto nič nerobí, nulová údržba, trčiace klince, triesky s pod. Keby aspoň zlikvidovali polámané prvky, ale to by tam potom toho veľa neostalo..

24. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, detské ihrisko na Brezine spravuje Mestské hospodárstvo a správa lesov, m. r. o. Trenčín. Momentálne sa vykonávajú len základnú údržbu, nakoľko ihrisko bolo vytvorené v dávnejšom období a už nezodpovedá dnešnej certifikácii. Aktuálne je rozpracovaný projekt celkovej obnovy detského ihriska podľa súčasnej legislatívy. V budúcom roku chce Mesto pristúpiť k realizácii celkovej obnovy detského ihriska.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.