Neprehľadná križovatka - neostrihané kríky

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený

Zaslal: Dušan, 13. septembra 2017

z dôvodu neostrihaných kríkov na Legionárskej ul. bytovka 45,47 sa stávajú krizovatky ciest neprehľadné.
Rovnako pri križovatke Beckovskej Legionarskej pri vchode 47 chodia do takto neupravených kríkov len neprisôsobivý občania kempujúci na bývalom ihrisku OPAVIA vykonávať potrebu.
Žiadame o ostrihanie kríkov.

14. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, to, čo zasahuje do križovatky by mali pracovníci Mestského hospodárstva a správy lesov, m.r.o. odstrániť do konca septembra 2017.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ
21. september 2017

Dušan

Krík zo strany Legionárskej krásne upravený, super práca dávam palec hore. No už keď tam pracovníci boli mohli upraviť aj kríky z druhej strany paneláku zo strany Beckovskej. Tam je rovnako nepriehladna krizovatka najma čo sa týka chodcov a cyklistov. Keby ste to dotiahli aj tam bola by to paráda.
aj tak ďakujeme

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.