Rozrobená oprava vozovky na Partizánskej ul.

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený

Zaslal: Michal Suchán, 21. septembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dobry den, po nedostatocnej oprave predchadzajucej diery na tom istom mieste doslo k rozkopaniu miesta problemu zrejme s planom urobit to tentokrat poriadne. Nakolko sa vsak od cca 20.augusta veci nijako nehybu a vzhladom na to ze rozkopavka komplikuje situaciu viac nez povodny problem prosim o dokoncenie opravy. Dakujem.

22. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po opakovanom prepadnutí výtlku sme dané miesto dali za prítomnosti zástupcov Trenčianskych vodární a kanalizácií odkopať. Pod komunikáciou sa našla skrytá závada - kanalizačná rúra, v ktorej bola pomerne veľká diera. Voda pretekajúca rúrou pri väčších dažďoch vymývala podložie cesty, následkom čoho dochádzalo k opakovanému prepadávaniu. Rúra je už opravená. Jama zasypaná a zhutnená. V súčasnosti jama čaká na zaasfaltovanie, k čomu je ale potrebné vhodnejšie počasie.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ
28. september 2017

Michal Suchán

Jama opravena, vyriesene,dakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.