Neprehľadná križovatka z dôvodu neostrihaných kríkov

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený

Zaslal: Sveto, 09. októbra 2017

z dôvodu neostrihaných kríkov na Beckovskej a Legionárskej ul. pri bytovke vchodu 47 je krizovatka neprehľadná a nebezpečná najmä pre cyklistov a chodcov. Dopravná značka je zarastená.
Žiadame o ostrihanie kríkov z dóvodu bezpečnosti cestnej premávky.

14. október 2017

Sveto

Zamestnanci MHSL Trenčin včera kríky pekne upravili a križovatku sprehladnili. Dávame palec hore. Ďakujeme.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.