Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zeleň na ostrihanie

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený

Zaslal: Peter, 27. októbra 2017

Prosim orezat zelen, brani vyhladu na dopravne znacenie.

13. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Situáciu sme vyriešili.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.