Súdna-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený
meno
Lenka 08. apríla 2019

Prepadajúci sa kanalizačný poklop

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, situácia kanalizačnej siete na tejto ulici nie je dobrá. V trase kanalizačných potrubí nie je pravdepodobne zhutnené podložie, takže veľký úsek komunikácie sa postupne prepadáva. Bude nutná rozsiahla oprava v tomto úseku za výraznej podpory a účasti TVK. Kanalizačný poklop skontrolujeme a zaistíme, aby nevznikali ďalšie škody. Ďakujeme za podnet.
Kto? TVK + Mesto

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ
23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, situácia kanalizačnej siete na tejto ulici nie je dobrá. V trase kanalizačných potrubí nie je pravdepodobne zhutnené podložie, takže veľký úsek komunikácie sa postupne prepadáva. Bude nutná rozsiahla oprava v tomto úseku za masívnej podpory TVK. Kanalizačný poklop skontrolujeme a zaistíme, aby nevznikali ďalšie škody.Ďakujeme za podnet.
Kto? Trenčianske vodárne a kanalizácie

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ
25. jún 2019

Lenka

vyrezávané a pripravené na nový asfalt
25. jún 2019

Lenka

zaasfaltované

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.