Pred poľom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený

Min. 2 dni je to takto a postupne pribúda..Ak sa dá treba poriešiť..Ďakujem.

27. jún 2019

Peter Talaba

Dnes upratané - ďakujem .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.