Východná-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený
meno
Matej 02. júla 2019

Neodpratany neporiadok, ktory asi nechali robosi po rekonstrukcii prilahleho panelaku.

26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, plachta bola odstránená v pondelok 22. júla 2019. Ďakujeme za podnet.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ Trenčín
26. júl 2019

Matej

Dakujem, momentalne sa nenachadzam v TN, nemam teda ako overit, ci uz je na mieste poriadok. Preto hadam, ze podnet moze byt uzatvoreny ako vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.