Východná-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený
meno
Matej 03. júla 2019

Smetiak na elektroodpad je plny a v okoli sa hromadi nadrozmerny odpad. Bolo by to treba vsetko vyviezt.

17. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Odvoz elektroodpadu uložený vedľa nádob na Východnej ulici bol zabezpečený. Prosíme občanov, aby neukladali veľké spotrebiče k nádobám na elektroodpad. Nádoby sú určené na spotrebnú elektroniku, drobnú výpočtovú techniku, videokamery, telefónne prístroje, malé elektrické hudobné nástroje, kalkulačky, elektrické hračky, herné konzoly, batérie. Elektroodpad patrí medzi nebezpečné odpady, nie je možné ho odvážať počas zberu nadrozmerného odpadu zo stanovíšť smetných nádob. V Trenčíne bude najbližší mobilný zber veľkých spotrebičov 3.8.2019 prihlásiť sa je možné cez www.zberelektroodpadu.sk
Odvoz bielej techniky z nahlásených adries bezplatne zabezpečuje združenie ENVIDOM. Elektroodpad z domácností je možné odovzdať aj počas jarného a jesenného upratovania, a počas celého roka v zberných dvoroch na Zlatovskej ulici a K zábraniu. Ďalšia možnosť je využiť spätný zber pri kúpe nového spotrebiča.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ Trenčín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania