Pod Sokolice-Verejný poriadok-reklama-nevhodne umiestnená

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený
meno
Vladimír 16. júla 2019

Dobrý deň, pri vychádzaní z parkoviska od OC MAX je značka STOP. Ak tam zastaví vozidlo NEMÁ ŽIADEN VÝHĽAD do križovatky vpravo na cestu pod sokolice kôli nainštalovaným reklamným plochám. Žiadam o odstránenie reklamných plôch z hľadiska bezpečnosti cestnej premávky. Naviac sa za nimi skrývajú policajti a dávajú pokuty za nezastavenie na STOP, pritom ich vôbec netrápi, že ak človek zastaví NIČ NEVIDÍ! Prvá fotka - pozícia za STOP z ktorej už vidno, druhá fotka- stojím na STOP a nič nevidím.... ďakujem za rýchle konanie.

20. júl 2019

Dodo

Naozaj to tam veľmi prekáža. Súhlasím s premiestnenim reklamnej tabule.
22. august 2019

Dodo

Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.