Brnianska-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Po celom meste sa maľuje vodorovné dopravné značenie, chcem sa spýtať na krajné čiary už nezostali peniaze alebo aký je problém ? Pritom ich neni vôbec vidno a tak isto sú dôležité ... vo fotkách niekoľko príkladov

31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Jedna fotka je cesta TSK a druhá fotka je cesta SSC
09. január 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet preposielame zodpovednej inštitúcii. Veľmi sa ospravedlňujeme sa za oneskorené preposlanie, ktoré bolo zapríčinené technickou chybou.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
12. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obnova vodorovného dopravného značenia je realizované na základe plánu
obnovy v príslušnom roku. Obnova vodiacich čiar na ulici Brnianska smer
Záblatie bude realizovaná v roku 2020.

Obnovu a údržbu VDZ na dialničnom privádzači zabezpečuje v rámci správy
NDS a.s. stredisko Trenčín.

S pozdravom

Ing.Radovan Karkuš
Poverený riadením
Správa ciest TSK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania