Mládežnícka-Parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Aký bol problém s parkovaním na pozemku železníc pri Mládežníckej ulici ? Veď auta nebránili vjazdu hasičom.. Keby mali s tým problém železnice tak si osadia značku oni a nie mesto ..teraz to vyzerá presne tak že sa to mestu nepáčilo nakoľko prichádzalo o pár aút ktoré parkovali v centre mesta zadarmo ...pol roka to bolo bez značky a teraz zrazu to vadí keď tam niekto stojí, naozaj robíte všetko pre ľudí ?

03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pozemok Železníc SR nie je parkovisko, ani cesta a ani obdobná plocha slúžiaca na odstavenie vozidiel.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ Trenčín
03. október 2019

Boris

To je na uvážení Železníc SR čo sa na pozemku robí, či je tam odstavené auto alebo autá alebo tam majú odložené svoje veci ...to je to iste ako keby ste napísali že na pozemku Železníc SR nemôže stáť vlak alebo vagón
07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predpokladáme, že sa jedná o pozemky časť KN-C p.č. 3316/194 a 3316/190 v katastrálnom území Trenčín.

V predmetnej lokalite sa jednalo o neoprávnené užívanie pozemkov vo vlastníctve Slovenskej republiky, v správe ŽSR. Umiestnením dopravnej značky sa situácia vyriešila.

Prajem pekný deň!

Ing. Ľubomír Mitas
Manažér externej komunikácie
Odbor komunikácie a marketingu
ŽSR - Železnice Slovenskej republiky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania