Opatovská (po Opatovú)-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený
meno
Michal Mazánik 17. februára 2020

Dobrý deň,

prosím o pripevnenie odpadnutej nádoby na odpad na označníku zastávky MHD Žilinská smer Sihoť IV.

Ďakujem za opravu.

Michal Mazánik

09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet o upevnenie koša na zastávke Žilinská smer Sihoť IV sme zaslali SAD Trenčín s tým, že na označníku sú potrhané uchytenia na kôš v rámci celého označníka.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ Trenčín
12. marec 2020

Michal Mazánik

Dobrý deň, kôš je pripevnený. Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania