Brnianska-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený
meno
Helena 04. marca 2020

Dobrý deň,

chcem upozorniť, že u zástavky MHD Stavokov chýba nádoba na odpad, chcem sa zároveň informovať, ako často je táto zástavka obsluhovaná zberom, pretože som si minulý rok všimla, že cca 4-5 mesiacov nebola vyprázdnená, k zástavke vtedy pribudlo kopec iného odpadu,

vopred ďakujem.

14. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uličná nádoba z tejto zástavky bola odstránená a umiestnená na inú frekventovanejšiu zástavku. Táto nádoba bola pravidelne vysypávaná 1xtýždenne, ale keďže sa pri nej pravidelne tvorili nelegálne skládky (vrecia, nadrozmerný odpad) bola z tejto lokality na konci septembra 2019 stiahnutá.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ Trenčín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania