Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Trenčín - Západ

Vyriešený
 
Január 2015

Odpad zo stavby, nedokončené terénne upravy, výmoly

Trenčín - Západ - Na kamenci


18. januára 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: Trenčín

Vyriešený
 

Čierna skládka pri Váhu

Trenčín - Západ - Ľudovíta Stárka


09. januára 2015

Zodpovednosť: Trenčín

Vyriešený
 
December 2014
Neriešený
 
November 2014

Nelegálny billboard?

Trenčín - Západ - Na kamenci


18. novembra 2014

Zodpovednosť: Trenčín

Neriešený
 

Doprava a zastavky na Bratislavskej ulici

Trenčín - Západ - Bratislavská (121-141)


07. novembra 2014

2 komentáre

Zodpovednosť: Trenčín

Neriešený
 
Október 2014
Neriešený
 
Júl 2014

Diaľnica D1 - a teraz kadiaľ?

Trenčín - Západ - Bratislavská (121-141)


24. júla 2014

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

Neriešený
 
Apríl 2014

Nedokoncena cesta na Brezovej ul.

Trenčín - Západ - Brezová


24. apríla 2014

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Trenčín

Vyriešený
 
November 2013
Neriešený
 
Október 2013

Kvalita kyseliek

Trenčín - Západ - Ku kyselke


09. októbra 2013

Zodpovednosť: Trenčín

Neriešený
 
Apríl 2013

Nefunkčná lavička

Trenčín - Západ - Ľudovíta Stárka


03. apríla 2013

Zodpovednosť: Trenčín

Vyriešený
 
Marec 2013

Vznikajúca skládka v Orechovom

Trenčín - Západ - Radlinského


15. marca 2013

Zodpovednosť: Trenčín

Vyriešený
 
Vyriešený