Mládežnícka ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Mládežnícka-Parkovanie-problémové

Trenčín - Sever - Mládežnícka
29. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Neprispôsobivá premávka cyklistov pri lodenici

Trenčín - Sever - Mládežnícka
16. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2017
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nájazdová rampa na kočíky - parkovisko pri mestskej plavárni

Trenčín - Sever - Mládežnícka
14. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok na Mládežníckej ulici

Trenčín - Sever - Mládežnícka
08. marca 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zbytočný billboard pri novej plavárni

Trenčín - Sever - Mládežnícka
27. júla 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Trčiace kusy oceľe

Trenčín - Sever - Mládežnícka
05. júla 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chodci na ostrov po moste

Trenčín - Sever - Mládežnícka
25. júna 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2014
Neriešený
 
meno užívateľa

Makadam na hrádzi prekáža chodcom aj cyklistom

Trenčín - Sever - Mládežnícka
15. októbra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0