Pri parku ulica

Potok plný pokosenej trávy z okrajov potoka

Trenčín - Západ - Pri parku


10. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Máj 2015

Opustené auto

Trenčín - Západ - Pri parku


03. mája 2015

Zodpovednosť: Trenčín

Vyriešený
 
Február 2013

Čistota okolia

Trenčín - Západ - Pri parku


17. februára 2013

2 komentáre

Zodpovednosť: Trenčín

Uzavretý