Starohájska ulica-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Tomáš Köppl 16. septembra 2020

Strasne vela deti je na workoutovom ihrisku. Evidentne potrebuju vlastne ihrisko pre tinedzerov a preliezky. Neda sa niekedy cvicit.

17. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Čo sa týka spomínaného ihriska nie je v našej kompetencii rozhodovať o tom, kto môže ihrisko využívať. Navrhujeme v budúcnosti skúsiť navštíviť športový areál Slávia alebo ihrisko na Veternej ulici, kde sú taktiež fit stroje. Ďakujeme za porozumenie

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania