Ulica Teodora Tekela-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Kedy bude vycistene a rekultivovane byvale statie pre odpadove nadoby? Resp. nezabudlo sa na neho, lebo okolite su uz rekultivovane na parkovacie miesta.

17. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mestský úrad v Trnave
18. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Možnosť realizácie nových parkovacích státí, z pôvodných stojísk, resp. ich odstránenie sa posudzuje individuálne s prihliadnutím na dodržanie normatív, na základe ktorých sa realizujú parkovacie státia. V priebehu 39. K.T. vykonáme miestne zisťovanie uvedenej lokality, na základe ktorého bude určené, ktoré pôvodné stojiská budú zrušené a z ktorých stavebnými úpravami vytvorené parkovacie státia. Následne zabezpečíme vypracovanie projektovej dokumentácie, stavebné povolenie a priebežne samotnú realizáciu. Ďakujeme za trpezlivosť.

Odbor dopravy
22. december 2020

Zuzana

Podnet vyrieseny, kontajnerove statie prerobene na parkovacie miesta.
18. máj 2021

Zuzana

Podnet vyrieseny, dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania