Ulica Limbová-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Poprosím natrieť tabuľu (s oboch strán) farbou na písanie kriedami lebo je už ošúchaná.

17. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát verejnoprospešných služieb

Mestský úrad v Trnave
21. september 2020

Matúš G

Vybavené. Ďakujem za rýchlosť vyriešenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania