Ulica Limbová-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Opraviť stenu a plot pri vstupe do škôlky Limbová 4.

17. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Upovedomili sme riaditeľku ZŠ s MŠ - M. Gorkého, ktorá bude zabezpečovať túto opravu. Ďakujeme za porozumenie
Kto? ZŠ s MŠ Maxima Gorkého
Kedy? 2020

Odbor školstva, mládeže a športu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.