Zelený kríčok-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 20. septembra 2020

Pekný deň.
Na chodníku je časť chodníku rozbitá. Chýbajúci časť je potrebné doplniť, opraviť. Ďakujem.

21. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mestský úrad v Trnave
03. júl 2021

Ján

Chodník sa opravuje.
28. august 2022

Ján

Chodník je zrekonštruovaný, podnet treba označiť ako vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania