Ulica Oblúková-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
5ulo 21. septembra 2020

Na Oblukovej ulici je pri krizovatke s Bucianskou ulicou novy prechod a je dost nebezpecny. Kusok od neho stoja auta, sice su vo vzdialenosti, ktoru povoluje vyhlaska, ale kedze je to briezok, chodec nevidi priblizujuce sa auto spoza horizontu a je nuteny vojst do vozovky a spoliehat sa, ze odtial nik nevyleti vyssou rychlostou. Doteraz som toto toleroval, ale po vikendovej skusenosti, kedy na mna vyletel cavenko na tuzingovej Honde, uz povazujem tento priechod v smere od Spacinskej cesty za nebezpecny.
Pomoholo by, keby auta parkovali o kus dalej, aby bolo vidno aspon na horizont bez toho, aby clovek musel vojst do polovice vozovky.

22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mestský úrad v Trnave
22. september 2020

Dusan

Ked takto stoja vzdy tak to rozhodne nieje v sulade s vyhlaskou... 5m pred prechodom je OK. To auto na foto tam ma mozno tak meter a navyse parkuje v protismere.
22. september 2020

5ulo

Dusan, to je stary (uz neplatny) priechod. Novy je nizsie - vsimni si spodny okraj fotografie, kde je uz vidno zebra.
23. september 2020

Dusan

Ano ten som si nevsimol a z foto to nieje jasne,stary/novy, platny/neplatny.
10. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Odbor dopravy vypracoval návrh doplnenia dopravného značenia a odoslal ho na schválenie na Okresný dopravný inšpektorát. V prípade súhlasného stanoviska príde k vydaniu určenia na použitie dopravného značenia a k jeho osadeniu.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania