V jame-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
5ulo 21. septembra 2020

Spojovaci chodnik medzi Tehelnou ulicou a V jame nie je vobec osvetleny. Schodisko a jeho okolie je v noci v uplnej tme, co je dost nebezpecne. Pravdepodobne preto je toto miesto rajom pre narkomanov, ktori si pod poliklinikou (doslova pri policajtoch) pichaju do zily.. je tam velke mnozstvo striekaciek.

22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mestský úrad v Trnave
23. september 2020

Ľubomír

toto som niekoľko rokov dozadu. žiaľ bez zmeny..
06. október 2020

Ondrej

Obavam sa ze striekacky nezmiznu pridani par lamp. Zase prilis vela lamp by prinieslo zvienie svetelneho smogu, ktore je uz tak dost velke v tejto oblasti.

Pre Mestsky urad - poprosim doplnit aj na ktory odbor to bolo preposlane.
06. október 2020

Ondrej

5ulo> Kde konkretne na to mieste su stiekacky ? Mozno by bolo vhodne presnejsie urcit miesto.
11. október 2020

5ulo

Ondrej, pri tých ventilačných sachtach boli, aj vo vyklenku.
26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, keďže mesto pripravuje komplexné riešenie obnovy osvetlenia v súčasnej dobe sa s čiastkovými riešeniami neuvažuje. Spomínaný odpad bol uprataný.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania