Ulica Bedřicha Smetanu-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

nové nádoby nemajú postačujúcu kapacitu pre obidva paneláky. Treba odpad vyvážať častejšie alebo zvýšit počet smetných nádob. Situácia s neporiadkom a potkanmi sa takto určite nezlepší...

22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mestský úrad v Trnave
22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, daný problém evidujeme a riešime ho. Tento týždeň bude odpad odstránený. Odpad sa nachádza pri nových polopodzemných kontajneroch, kde sa nedostane vozidlo zberovej spoločnosti kvôli veľkým stromom. Do konca týždňa sa situácia vyrieši odpad sa odvezie a stromy sa orežú.
Tieto konkrétne polopodzemné nádoby nie sú ešte napojené na smart city, ak sa zapoja situácia sa zlepší. Aktuálna frekvencia vysýpania nádob je stanovená zatiaľ na 2x týždenne potom podľa čidla. Ďakujeme za porozumenie
Kto? FCC
Kedy? viď odpoveď

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
24. september 2020

Pavol Novický

Podnet nebol vybavený. Viď dnešné foto. Pravdepodobne boli len orezané konáre.
24. september 2020

Martin

Konare su orezane uz cca 2 tyzdne ak nie viac. Nie som si teda isty na co sa caka, ale este mame 1 pracovny den
24. september 2020

Martin

(orezane konare)
24. september 2020

Martin

(orezane konare)
25. september 2020

Martin

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania