Ulica Ružová-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Robo Rippel 27. septembra 2020

Chcem nahlásiť prepadnutý chodník na ulici Ružovej pri dome č.11.

28. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mestský úrad v Trnave
28. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Daný podnet sme zaradili do plánu realizácie opráv a opravu zabezpečíme v priebehu 40. kalendárneho týždňa.
Kto? spolupracujúca spoločnosť - CS, s.r.o.
Kedy? viď odpoveď

Odbor dopravy
10. júl 2022

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania