Ulica Jána Bottu-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Jozef 29. septembra 2020

ľudia idúci do pekárne z tejto strany sa nevedia bezpečne dostať do predajne, keďže tu chýba priechod pre chodcov. Ďakujem

29. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania