Poštová ulica-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Neviditeľné dopravné značenie na parkovisku pred BD 22-26

29. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mestský úrad v Trnave
10. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, toho času sa neuvažuje s plošným značením parkovacích miest na sídliskách okrem tých, na ktorých má prísť k regulácii parkovania. Podrobnosti budú zverejnené v blízkej dobe.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania