Ulica Vladimíra Clementisa-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Poškodený kraj cesty aj obrubnik. Je to hneď pri prechode pre chodcov ako som zaznačila na mape.

29. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mestský úrad v Trnave
29. jún 2022

Zuzana

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania