Ulica Ivana Krasku-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dobry den, cesta na ulici Ivana Krasku po celej dlzke ma dost vytlkov, je vcelku aj dost uzka pre 2 auta popri skole led tam parkuju auta. Neplanuje sa v blizkej dobe urobit rekonstrukcia tejto ulice ?

29. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy + Odbor investičnej výstavby

Mestský úrad v Trnave
18. február 2021

Martina

Možem sa spytať v akom stave je riešenie tohto problemu ? Ďakuje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania