Ulica Hlboká-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Pe 30. septembra 2020

Dobrý deň,
bolo by možné prosím ostrihať kríky pred domom na Hlbokej 15 až 17 nakoľko zasahujú aj do chodníka aj do parkoviska?
Ideálne poriadny "letný" strih, nech to chvíľu (do jari 2021) vydrží krátke. :-) Aj výrazne viac (na nižšiu výšku a šírku) ako je naznačené úvodným strihom na obrázku.
Vopred veľmi pekne ďakujeme.
P.

30. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií - referát zelene

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania