Ulica Vladimíra Clementisa-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Juraj 04. októbra 2020

Pôvodne stálo niekoľko mesiacov o pár metrov ďalej. Na súčasné miesto ho presunuli (asi dotlačili) robotníci, ktorí robia rekonštrukciu komunikácie a cyklochodník.

05. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestská polícia Tnava

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania