Ulica Seredská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Pri zastavke MHD na Seredskej ulici je odpad. Vhodne by bolo aj umiestnenie smetneho kosa.

20. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Mestský úrad v Trnave
19. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, smetná nádoba bola namontovaná.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania