Starohájska ulica-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Platany na parkovisku pri poliklinike maju dost nizko konare, ktore zavadzaju pri parkovani, otvarani kufra atd. Bolo by ich vhodne na jesen orezat.

20. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania