Ulica Bedřicha Smetanu-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Juraj Pavlech 13. októbra 2020

Žiadam o orezanie stromu, ktorý zasahuje do fasády. Poškodzuje fasádu domu.
Vo veternom počasí obyvatelia nemôžu v noci spať, vytvára sa hluk - šúchanie.
Hrozí poškodenie fasády.

Ďakujem za kladne vybavenie.

20. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií - referát zelene

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania