Ulica Bedřicha Smetanu-strom-napadnutý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Juraj Pavlech 13. októbra 2020

Žiadam o postrek stromu Lipa na zo zadnej časti bytového domu.
Nachádzajú sa na ňom chrobáky , ktoré prechádzajú na dom a pohybujú sa po fasáde a prenikajú do bytov. Uvedený problém sa riešil pred troma rokmi postrekom.

Ďakujem za kladné vybavenie.

20. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií - referát zelene

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania